קורס אינטרנטי לתקשורת מקרבת

קורס הוידאו המבוקש שלנו – מתחברים מחדש
(עם למעלה מ-300 זוגות שכבר השתתפו בו ועשו שינוי גדול בתקשורת וביחסים בבית):

קורס וידאו מושקע ומפורט שמאפשר התחלה מיידית של לימוד הדרך המקרבת בקלות, מבלי לחכות ומבלי לצאת מהבית. הקורס מלמד את הכלים הכי חשובים של תקשורת מקרבת ואיך ליישם אותם בזוגיות (ראו פירוט כאן למטה). הגישה לקורס מכל מחשב וסמארטפון וללא הגבלה – ניתן לשוב ולצפות בה כמה פעמים שרוצים ומתי שרוצים, והוא מלווה בחוברת תרגול אישית לכל שיעור עם סרטון שמראה איך לעבוד איתה, בלימוד בוידאו, באנימציות להמחשה, בהדגמות חיות שלנו של איך לעשות ולא-לעשות. הקורס מכיל כ-25 הדרכות וידאו באורך ממוצע של כ-12 דקות להדרכה, שמחולקות ל-6 חלקים:

  • בחלק ראשון – לומדים מה יוצר ריחוק ביחסים ואיך להימנע מזה
  • בחלק השני – לומדים איך לבסס בתוך עצמנו נוכחות רגועה ושקטה בלי קשר למידת שיתוף הפעולה של בן/בת הזוג, באמצעות 3 טכניקות לחיבור לצרכים העמוקים שלנו – למה שבאמת חשוב לנו – כדי שנוכל לדבר את זה באופן שיגיע אל בן-הזוג שלנו.
  • בחלק השלישי – לומדים להיפרד מאמונות שפוגעות ביחסים ולפעמים הורסות אותם לגמרי.
  • בחלק הרביעי – לומדים איך לבטא את מה שחשוב לנו כדי שזה יגיע אל הלב של בן-הזוג ויעורר בו אכפתיות, ואיך לבקש בקשות שמעודדות את הצד השני לשתף איתנו פעולה.
  • בחלק החמישי: לומדים איך להגיע אל הלב של בן-הזוג באמצעות הקשבה אמפתית – הקשבה שממוססת כעסים, מקרבת אותו אלינו ומעודדת אותו לשתף אותנו ברגשות שלו ובמה שחשוב לו.
  • בחלק השישי – לומדים איך לנהל שיחה מקרבת שיוצרת הבנה ורצון לשתף פעולה, באמצעות כל הכלים שנלמדים בקורס.

צפו מכאן בקטע קצר מהקורס – שמלמד למה כדאי לבטא רגשות אמיתיים שמקרבים – במקום רגשות לא-אמיתיים שמרחיקים:

Powered by WishList Member - Membership Software
שנה גודל פונט
ניגודיות