ייעוץ זוגי

זוגות רבים בוחרים ללמוד תקשורת מקרבת במסגרת מפגשים אישיים ואינטימיים יותר, בדרך כלל מתוך קושי מתמשך בזוגיות שצריך להקדיש לו מרחב מתאים.

מפגשים אישיים מתאימים לכם אם אתם מתנהלים כבר זמן ממושך בתחושה שאתם לבד במערכת היחסים, שחסרה בבית הקשבה, קרבה, אכפתיות והתחשבות, ושאתם בתחושה שכל אחד חי את חייו בנפרד, או שאיכשהו הגעתם למצב שבו אתם אחד נגד השני, במקום לעבוד ביחד כצוות. הקושי במערכת הזוגית יכול להתבטא גם באופן ניהול התקשורת עם הילדים ובחילוקי דעות תמידיים ביחס לדרך החינוך שלהם.

במפגשים האלו אנחנו מלמדים אתכם לעבור מאמירת תסכולים, כעסים וחילופי האשמות, לביטוי עמוק של מה שאתם מרגישים ושל מה שחשוב לכם באמת, באופן כזה שתוכלו לשמוע זה את זה ולהתחיל לבסס שיחה שיש בה מקום לשניכם. בדרך כלל ככל שנמשך התהליך, תחוו יותר ויותר רגעים של הבנה הדדית והתחלה של שיתוף פעולה מתוך קרבה.

המפגשים מורכבים מתכנים שאתם מביאים בשילוב למידת מיומנויות וכלים חדשים, במטרה לתמוך בתהליך השינוי. בסוף כל מפגש תקבלו משימה שבועית, שמטרתה לתרגל את מה שלמדתם במרחב של הבית.

בסופו של התהליך תכירו ותדעו כיצד להפעיל כלים ומיומנויות שיוכלו להביא אתכם בכל פעם מחדש, למקום של הבנה הדדית, חיבור וקרבה. קורה לנו לא-פעם שבסוף הפגישה, כתוצאה מההבנה שנוצרה בה, נוצרת התגייסות לשיתוף פעולה, באכפתיות שלוקחת בחשבון אחד את השני.

משך כל מפגש הוא שעה וחצי, ואנחנו ממליצים לקיים אותם לפחות בהתחלה, בתדירות של אחת לשבוע. המפגשים מתקיימים בסקייפ (זה עובד מצויין), או פרונטלית בקיבוץ משמרות (צמוד לפרדס חנה-כרכור).

אז מה עושים אם מתעניינים?
קודם כל מתקשרים אלינו, או ממלאים את הטופס כאן למטה ואנחנו ניצור אתכם קשר. בשיחה זו נקשיב לסיבות שבגללן אתם פונים אלינו ולקושי שאתם חווים. אנחנו נספר לכם בתמצית על תקשורת מקרבת ותוכלו לשאול אותנו כל שאלה על התהליך ועל תהליך הליווי והלמידה.

בסיום השיחה נשלח אליכם במייל דף היכרות ראשונית, בו נבקש מכם למלא: פרטים שלכם, מעט על הקשיים שאתם חווים, מי בני המשפחה בבית ועם מה הייתם רוצים לצאת בסוף האימון, הפרטים שלכם יהיו בטוחים ומוגנים אצלנו.

בשלב הבא נתאם פגישה ראשונית שמטרתה להכיר אחד את השני ולהבין מהי תקשורת מקרבת. הפגישה הראשונה נמשכת כשעתיים, וכבר במהלכה תקבלו מגוון כלים חדשים שבכוחם להתחיל ליצור שינוי באופן ניהול היחסים בבית.

בסוף הפגישה הראשונה תוכלו להחליט אם ברצונכם להסתפק בידע ובכלים שלמדתם בה, או להמשיך לתהליך של מפגשים שבועיים. אם תבחרו להמשיך, תקבלו מאיתנו חוברת עם כל חומרי הלימוד שתשמש אותנו במהלך המפגשים.

אם הגעתם עד לכאן ואתם חושבים על האפשרות להיפגש עם אחד מאיתנו, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנחנו ממליצים לא להשלים עם יחסים שאינכם מרוצים מהם.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, נקשיב לכם ונספר לכם על תקשורת מקרבת ועל התהליך:
052-6905706

Powered by WishList Member - Membership Software
שנה גודל פונט
ניגודיות